Новини: Тут нема модератора. Ваші пости не модеруються. Тут нікого не банять за пости набрані вручну
  Цей сайт, з відвідуваністю 1.5-3 млн відвідувачів на місяць, продається. По питаннях купівлі звертайтесь до адміна

Правила форуму

Ви погоджуєтесь, користуючись цим форумом, не розміщувати будь-який матеріал, який є фальшивим, наклепницьким, неточним, зловмисним, вульгарним, ненависним, переслідуванням, непристойним, профанаціональним, сексуально орієнтованим, загрозливим, неприпустимим для особистого життя, матеріалом для дорослих , або іншим чином порушуючи будь-який міжнародний чи американський федеральний закон. Ви також погоджуєтесь не публікувати матеріали, захищені авторським правом, якщо ви не володієте авторським правом або не маєте письмової згоди від власника захищеного авторським правом матеріалу. Спам, затоплення, реклама, ланцюгові літери, піраміди та пропозиції також забороняються на цьому форумі.

Зауважте, що персоналу або власникам цього форуму неможливо підтвердити дійсність повідомлень. Будь ласка, пам'ятайте, що ми не активно стежимо за відправленими повідомленнями, і тому не несемо відповідальності за вміст, який міститься в ньому. Ми не гарантуємо точність, повноту чи корисність будь-якої наданої інформації. Опубліковані повідомлення виражають думки автора, а не обов'язково погляди цього форуму, його співробітників, його дочірніх компаній або власника цього форуму. Кожен, хто вважає, що опубліковане повідомлення є неприйнятним, рекомендується негайно повідомити адміністратора або модератора цього форуму. Персонал та власник цього форуму залишають за собою право усунути неприйнятний вміст упродовж розумного строку, якщо вони визначають необхідність видалення. Це ручний процес, але, будь ласка, усвідомлюйте, що вони можуть не мати змоги негайно видаляти або редагувати окремі повідомлення. Ця політика стосується також профілю профілю учасників.

Ви несете виключну відповідальність за вміст ваших опублікованих повідомлень. Крім того, ви погоджуєтеся відшкодовувати та не збитки власникам цього форуму, будь-яких пов'язаних із цим форумом веб-сайтів, його персоналу та його дочірніх компаній. Власники цього форуму також залишають за собою право розкривати вашу особу (або будь-яку іншу відповідну інформацію, зібрану на цю службу) у випадку подання офіційної скарги або судового позову, що виникає внаслідок будь-якої ситуації, викликаної вашим використанням цього форуму.

У вас є можливість під час реєстрації вибрати своє ім'я користувача. Ми радимо, щоб ваше ім'я було відповідним. За допомогою цього облікового запису користувача, який ви збираєтесь зареєструватися, ви погоджуєтесь ніколи не віддавати свій пароль іншому користувачеві, крім адміністратора, для вашого захисту та з метою обґрунтування. Ви також погоджуєтесь НІКОЛИ користуватися обліковими записами іншої особи з будь-якої причини. Ми також НАДІЙНО рекомендуємо використовувати складний та унікальний пароль для вашого облікового запису, щоб запобігти крадіжці рахунків.

Після реєстрації та входу на цей форум ви зможете заповнити детальний профіль. Ви несете відповідальність за надання чистої та точної інформації. Будь-яка інформація, яку власник форуму або персонал визначає як неточну або вульгарну, буде видалено із попереднім повідомленням або без нього. Відповідні санкції можуть застосовуватися.

Зверніть увагу, що з кожним повідомленням ваша IP-адреса записується у випадку, якщо вам потрібно заборонити цей форум або ваш ISP зв'язався. Це відбудеться лише у випадку серйозного порушення цієї угоди.

Також зауважте, що програмне забезпечення розміщує файли cookie, текстовий файл, що містить біти інформації (наприклад, ім'я користувача та пароль) у кеш-пам'яті вашого браузера. ЦЕ ТІЛЬКИ використовується для входу в систему / виходу з системи. Програмне забезпечення не збирає та не передає ніякої іншої інформації на ваш комп'ютер.